16.5.13


Bez używania gotowych odświeżaczy:) Wosk Yankee Candle. Zaraz po zapaleniu wypełnia dom przepięknym zapachem. Wachlarz aromatów pozwoli znaleźć ulubiony wosk nawet najbardziej wybrednym "nosom". 
Wady? 
- wymaga sprzętu- kominka i podgrzewaczy
- można kupić wyłącznie w sieci
- nie jest naturalnyDomowy odświeżacz. TUTAJ (link) napisałam, jak można go wykonać. Ogromną zaletą jest to, że można go zrobić w bardzo prosty sposób, kosztuje grosze i może pachnieć czymkolwiek chcemy. 
Od nas zależy, jak mocne będzie stężenie zapachu i co będzie wchodziło w skład płynu (możemy użyć samych naturalnych składników).


Kadzidełko. U mnie w domu przeżywa swój renesans. W empiku znalazłam kadzidełka o tak cudnym zapachu (aromat olibanum), że nie mogę przestać ich używać. Prawie co wieczór robię "domowe spa"- relaksująca muzyka, świece, kadzidełko i masaż. Jesteśmy zachwyceni;)


I czwarta, najbardziej oczywista i naturalna propozycja- świeże kwiaty:)
Najlepsza ozdoba każdego wnętrza, która sprawia, że staje się ono o kilka leveli elegantsze. Kiedy do tego pachnie, jest już idealnie. U mnie w domu kwiaty będą gościć aż do jesieni:)7 komentarzy:

 1. świetne sposoby, ja muszę w końcu zainwestować z woski...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kadzidełka już mnie zmęczyły jakiś czas temu, ale woski YC... TAK!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kadzidełek nie lubię. Kominka na woski nie posiadam. Za to świeży bez.... to jest to, co uwielbiam! Stoi w wazonie, ładnie wygląda i cudownie pachnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe pomysły :) ale kadzidełek bardzo nie lubię :)

  OdpowiedzUsuń

 5. Bez ostatnio miałam, ale jak to bez szybko stracił swój urok ;)
  Kadzidełka zapalam od święta, a woski wkrótce poznam "ile" prawdy w tych zachwytach nad nimi ;) Swojego odświeżacza nie miałam okazji stworzyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kadzidełek kiedyś nie lubiłam, ale od kiedy mam prawdziwe indyjskie (pachną zupełnie inaczej i intensywniej niż te zwyczajne) palę je bardzo często.

  OdpowiedzUsuń
 7. Woski lubię, ale kadzidełka odpadają, ponieważ mają zbyt duszące zapachy, przynajmniej te, które znam.

  OdpowiedzUsuń

Dodaj komentarz:)